TERUG NAAR NIEUWSOVERZICHT

Een kijkje achter de schermen bij…

NIEUWS   •   7 aug. 2018

U heeft haar wellicht weleens aan de telefoon gehad voor het inplannen van een afspraak; Anke (24). Ze is al meer dan drie jaar werkzaam als planner bij ZIEN24, maar wat doet ze daadwerkelijk? In onze nieuwe rubriek ‘Een kijkje achter de schermen bij…’ vertellen we u wat er op de achtergrond gebeurt om uw woningvisualisatie te kunnen realiseren met dit keer een van onze planners aan het woord.

Wat zijn je werkzaamheden als planner bij ZIEN24?

Zodra een makelaar een order op onze website heeft geplaatst, is het aan mij om telefonisch contact te leggen met de verkoper (van het object). Het doel van dit gesprek is om een afspraak in te plannen zodat één van onze inmeters en fotografen kunnen langskomen om de woning op te meten en te fotograferen. De inmeters en fotografen hebben gemiddeld 4 afspraken op een dag. Het is dus belangrijk dat ik een efficiënte en logische route maak. Idealiter laat ik ze tegelijkertijd op locatie komen, zodat de makelaar en/of verkoper maar één keer tijd voor ons hoeft vrij te maken. Lukt dit niet, dan komen ze apart.

Wat ziet de makelaar van jouw werkzaamheden terug?
De makelaar krijgt vooral mee wat er aan de voorzijde gebeurt. Zo hebben we contact met elkaar rondom het maken van de afspraak en ziet hij fotografen en inmeters op locatie als er is besloten om bij de foto- en/of inmeetafspraak aanwezig te zijn. De achterzijde van dit verhaal is dat ik er als planner voor moet zorgen dat onze partijen aanwezig zijn en genoeg tijd hebben om de woning van de verkoper zo optimaal mogelijk te fotograferen en in te meten. Dat is best een uitdaging, omdat onze routes van een strakke planning zijn voorzien. Maar ik probeer er altijd voor te zorgen dat dit lukt. Mocht er iemand ziek of op vakantie zijn, schuif ik met afspraken of probeer iemand vrij te spelen om gaatjes te dichten. We willen de makelaar en de verkoper niet te lang laten wachten op het inplannen van een (nieuwe) afspraak.

     Anke’s partner-in-crime op de planningsafdeling; Andreia (27).

Welk succesverhaal is je het meest bijgebleven?
Doordat de afgelopen maanden tegen alle verwachtingen in het woningaanbod steeg, kregen we het bij ZIEN24 behoorlijk druk. Ingezoomd op onze afdeling hadden we handen tekort. We konden het door de hectiek lastig aan en toen schoten collega’s van de afdeling Klantenservice ons meteen te hulp. Ja, dat noem ik wel een succesverhaal.

Wat vind je het leukst aan werken bij ZIEN24?
We zijn een jong, maar vooral hecht team. Iedereen kan goed met elkaar overweg, zowel zakelijk als privé. Als ik ‘s ochtends binnenkom, weet ik dat ik me bevind tussen collega’s waarvan ik op aankan. Zodra er iets moet worden opgelost, steken we onze koppen net zolang bij elkaar tot we een uitkomst hebben. Mijn succesverhaal is ook een goede weerspiegeling van de sfeer op kantoor; als het nodig is zetten we met z’n allen de schouders eronder.

Máár?
Er is natuurlijk ook ruimte voor ontspanning. In de pauze spelen de mannen vaak een potje Fifa of tafeltennis en gaan de meiden bij elkaar zitten om gezellig te kletsen.

TESS MAIDMAN
Content manager

TERUG NAAR NIEUWSOVERZICHT

Een kijkje achter de schermen bij…

NIEUWS   •   7 aug. 2018

U heeft haar wellicht weleens aan de telefoon gehad voor het inplannen van een afspraak; Anke (24). Ze is al meer dan drie jaar werkzaam als planner bij ZIEN24, maar wat doet ze daadwerkelijk? In onze nieuwe rubriek ‘Een kijkje achter de schermen bij…’ vertellen we u wat er op de achtergrond gebeurt om uw woningvisualisatie te kunnen realiseren met dit keer een van onze planners aan het woord.

Wat zijn je werkzaamheden als planner bij ZIEN24?

Zodra een makelaar een order op onze website heeft geplaatst, is het aan mij om telefonisch contact te leggen met de verkoper (van het object). Het doel van dit gesprek is om een afspraak in te plannen zodat één van onze inmeters en fotografen kunnen langskomen om de woning op te meten en te fotograferen. De inmeters en fotografen hebben gemiddeld 4 afspraken op een dag. Het is dus belangrijk dat ik een efficiënte en logische route maak. Idealiter laat ik ze tegelijkertijd op locatie komen, zodat de makelaar en/of verkoper maar één keer tijd voor ons hoeft vrij te maken. Lukt dit niet, dan komen ze apart.

Wat ziet de makelaar van jouw werkzaamheden terug?
De makelaar krijgt vooral mee wat er aan de voorzijde gebeurt. Zo hebben we contact met elkaar rondom het maken van de afspraak en ziet hij fotografen en inmeters op locatie als er is besloten om bij de foto- en/of inmeetafspraak aanwezig te zijn. De achterzijde van dit verhaal is dat ik er als planner voor moet zorgen dat onze partijen aanwezig zijn en genoeg tijd hebben om de woning van de verkoper zo optimaal mogelijk te fotograferen en in te meten. Dat is best een uitdaging, omdat onze routes van een strakke planning zijn voorzien. Maar ik probeer er altijd voor te zorgen dat dit lukt. Mocht er iemand ziek of op vakantie zijn, schuif ik met afspraken of probeer iemand vrij te spelen om gaatjes te dichten. We willen de makelaar en de verkoper niet te lang laten wachten op het inplannen van een (nieuwe) afspraak.

     Anke’s partner-in-crime op de planningsafdeling; Andreia (27).

Welk succesverhaal is je het meest bijgebleven?
Doordat de afgelopen maanden tegen alle verwachtingen in het woningaanbod steeg, kregen we het bij ZIEN24 behoorlijk druk. Ingezoomd op onze afdeling hadden we handen tekort. We konden het door de hectiek lastig aan en toen schoten collega’s van de afdeling Klantenservice ons meteen te hulp. Ja, dat noem ik wel een succesverhaal.

Wat vind je het leukst aan werken bij ZIEN24?
We zijn een jong, maar vooral hecht team. Iedereen kan goed met elkaar overweg, zowel zakelijk als privé. Als ik ‘s ochtends binnenkom, weet ik dat ik me bevind tussen collega’s waarvan ik op aankan. Zodra er iets moet worden opgelost, steken we onze koppen net zolang bij elkaar tot we een uitkomst hebben. Mijn succesverhaal is ook een goede weerspiegeling van de sfeer op kantoor; als het nodig is zetten we met z’n allen de schouders eronder.

Máár?
Er is natuurlijk ook ruimte voor ontspanning. In de pauze spelen de mannen vaak een potje Fifa of tafeltennis en gaan de meiden bij elkaar zitten om gezellig te kletsen.

TESS MAIDMAN
Content manager