TERUG NAAR NIEUWSOVERZICHT

Wat is er nieuw? Updates augustus.

NIEUWS   • 5 sep. 2018

Van méér overzicht tot voortaan gemakkelijk voorkeuren opgeven. Ook afgelopen maand is het tech-team van ZIEN24 weer druk in de weer geweest om het klantendashboard zo gebruiksvriendelijk mogelijk te houden. In deze rubriek wordt u maandelijks op de hoogte gehouden van eventuele veranderingen.

WAT IS ER NIEUW?!

Onderstaand vindt u de nieuwe features die wij in augustus voor u hebben ingevoerd.

Gemakkelijk uw voorkeur opgeven

Vanaf nu heeft u de mogelijkheid om per order gemakkelijk uw voorkeuren op te geven. Dit kan middels een vrij invulveld dat onderaan uw orderbevestiging is geplaatst in stap 5 van het orderproces. Zo voorkomt u eventuele revisies op de producten en bent u ervan verzekerd dat alles wat u wenst door ons team wordt opgepakt. Denk bijvoorbeeld aan het laten fotograferen van een naastgelegen speelplaats of het doorgeven van een voorkeur kleur bij de opmaak van uw plattegronden.

Uw pakketten in één overzicht

In uw dashboard vindt u onder het kopje ‘Mijn account’ de tab ‘Mijn pakketten’. Hierin staan al uw persoonlijke pakketten met de daarbij behorende prijzen. Zo heeft u altijd een duidelijk overzicht van de producten in de voor u opgemaakte pakketten en kunt u contact met ons opnemen wanneer er een ander pakket gewenst is.

Inzicht in Facebook-statistieken

Bent u social-klant bij ZIEN24? Dan hebben we interessant nieuws! Want u heeft nu ook via het dashboard inzicht in uw Facebook-statistieken. In uw dashboard vindt u onder het kopje ‘Mijn account’ de tab ‘Social Media’. Hierdoor kunt u, zonder dat u door de statistieken op Facebook hoeft te speuren, de belangrijkste grafieken in uw dashboard bekijken.

Vragen over deze nieuwe features? Leg uw vragen aan ons voor middels onze chatfunctie in uw persoonlijke dashboard.

TEAM DEVELOPMENT

TERUG NAAR NIEUWSOVERZICHT

Wat is er nieuw? Updates augustus.

NIEUWS   • 5 sep. 2018

Van méér overzicht tot voortaan gemakkelijk voorkeuren opgeven. Ook afgelopen maand is het tech-team van ZIEN24 weer druk in de weer geweest om het klantendashboard zo gebruiksvriendelijk mogelijk te houden. In deze rubriek wordt u maandelijks op de hoogte gehouden van eventuele veranderingen.

Wat is er nieuw?!

Onderstaand vindt u de nieuwe features die wij in augustus voor u hebben ingevoerd.

Gemakkelijk uw voorkeur opgeven

Vanaf nu heeft u de mogelijkheid om per order gemakkelijk uw voorkeuren op te geven. Dit kan middels een vrij invulveld dat onderaan uw orderbevestiging is geplaatst in stap 5 van het orderproces. Zo voorkomt u eventuele revisies op de producten en bent u ervan verzekerd dat alles wat u wenst door ons team wordt opgepakt. Denk bijvoorbeeld aan het laten fotograferen van een naastgelegen speelplaats of het doorgeven van een voorkeur kleur bij de opmaak van uw plattegronden.

Uw pakketten in één overzicht

In uw dashboard vindt u onder het kopje ‘Mijn account’ de tab ‘Mijn pakketten’. Hierin staan al uw persoonlijke pakketten met de daarbij behorende prijzen. Zo heeft u altijd een duidelijk overzicht van de producten in de voor u opgemaakte pakketten en kunt u contact met ons opnemen wanneer er een ander pakket gewenst is.

Inzicht in Facebook-statistieken

Bent u social-klant bij ZIEN24? Dan hebben we interessant nieuws! Want u heeft nu ook via het dashboard inzicht in uw Facebook-statistieken. In uw dashboard vindt u onder het kopje ‘Mijn account’ de tab ‘Social Media’. Hierdoor kunt u, zonder dat u door de statistieken op Facebook hoeft te speuren, de belangrijkste grafieken in uw dashboard bekijken.

Vragen over deze nieuwe features? Leg uw vragen aan ons voor middels onze chatfunctie in uw persoonlijke dashboard.

TEAM DEVELOPMENT

ADRES

Fascinatio Boulevard 522
2909 VA Capelle aan den IJssel

KVK

56838638

BTW

NL 8523.25.599.B.01