TERUG NAAR NIEUWSOVERZICHT

Ons nieuwe verkoper-dashboard!

We hebben er maanden naar toegewerkt om ons nieuwe dashboard te lanceren en willen vol trots met u delen dat deze inmiddels live staat en goed wordt ontvangen!

We horen u al zeggen: “Wat houdt het dashboard precies in dan?”. Onze web-app is speciaal gebouwd voor de verkoper, zodat hij/zij zelf een afspraak kan inplannen en de woning optimaal kan voorbereiden voor onze afspraak. Bekijk onderstaand onze uitlegvideo met alle informatie rondom de werking van onze web-app voor de verkoper.

Wat kan de verkoper met zijn/haar persoonlijke dashboard?

Alle voordelen die uw klanten middels gebruik van het dashboard zullen ervaren hebben we onderstaand onder elkaar gezet.

 • Zelf afspraak inplannen
  De verkoper kan vanaf nu zelf afspraken inplannen. De wijze waarop dit gebeurt ziet er visueel overzichtelijk uit en zal snel en eenvoudig gaan.

 • Status checken
  Na de afspraak kan de verkoper, met uw toestemming, zelf in het dashboard bekijken wat de status van de producten is. Worden de foto’s al nabewerkt door ons team in Portugal? Zijn de plattegronden en/of de meetrapporten al klaar?

 • Productoplevering
  Na oplevering van de producten kan de verkoper, met uw toestemming, gemakkelijk downloaden om ze vervolgens te bekijken en eventueel te delen op eigen social media-accounts.

 • Track de fotograaf en/of inmeter
  Vlak voor de afspraak kan de verkoper checken waar de fotograaf en/of bouwkundige zich bevindt. Zo weten ze precies hoe laat onze collega arriveert en de naam van de fotograaf en/of bouwkundige wordt direct getoond.

 • Stylingtips
  Het nieuwe dashboard is tevens het kanaal waar de verkoper onze stylingtips kan vinden. Hiermee kunnen zij zich perfect voorbereiden op de komst van onze inmeters- en fotografen.

BELANGRIJK om te weten is…

Dat u tijdens het plaatsen van uw order kunt aangeven of de verkoper een eigen dashboard mag krijgen, waarmee hij/zij zelf de afspraak in kan plannen en beheren. Daarnaast heeft u nog los de mogelijkheid om toestemming te geven om de verkoper de producten te laten downloaden/bekijken. Deze opties selecteert u eenvoudig in stap twee bij uw ‘nieuwe orders’:

Mocht u vragen hebben over ons nieuwe verkoper-dashboard dan horen we dit graag! Stel uw vragen eenvoudig en snel middels onze chatfunctie in uw dashboard of bel met onze klantenservice via ons telefoonnummer 010-340 5002.

TEAM ZIEN24

TERUG NAAR NIEUWSOVERZICHT

Ons nieuwe verkoper-dashboard!

We hebben er maanden naar toegewerkt om ons nieuwe dashboard te lanceren en willen vol trots met u delen dat deze inmiddels live staat en goed wordt ontvangen!

We horen u al zeggen: “Wat houdt het dashboard precies in dan?”. Onze web-app is speciaal gebouwd voor de verkoper, zodat hij/zij zelf een afspraak kan inplannen en de woning optimaal kan voorbereiden voor onze afspraak. Bekijk onderstaand onze uitlegvideo met alle informatie rondom de werking van onze web-app voor de verkoper.

Wat kan de verkoper met zijn/haar persoonlijke dashboard?

Alle voordelen die uw klanten middels gebruik van het dashboard zullen ervaren hebben we onderstaand onder elkaar gezet.

 • Zelf afspraak inplannen
  De verkoper kan vanaf nu zelf afspraken inplannen. De wijze waarop dit gebeurt ziet er visueel overzichtelijk uit en zal snel en eenvoudig gaan.

 • Status checken
  Na de afspraak kan de verkoper, met uw toestemming, zelf in het dashboard bekijken wat de status van de producten is. Worden de foto’s al nabewerkt door ons team in Portugal? Zijn de plattegronden en/of de meetrapporten al klaar?

 • Productoplevering
  Na oplevering van de producten kan de verkoper, met uw toestemming, gemakkelijk downloaden om ze vervolgens te bekijken en eventueel te delen op eigen social media-accounts.

 • Track de fotograaf en/of inmeter
  Vlak voor de afspraak kan de verkoper checken waar de fotograaf en/of bouwkundige zich bevindt. Zo weten ze precies hoe laat onze collega arriveert en de naam van de fotograaf en/of bouwkundige wordt direct getoond.

 • Stylingtips
  Het nieuwe dashboard is tevens het kanaal waar de verkoper onze stylingtips kan vinden. Hiermee kunnen zij zich perfect voorbereiden op de komst van onze inmeters- en fotografen.

BELANGRIJK om te weten is…

Dat u tijdens het plaatsen van uw order kunt aangeven of de verkoper een eigen dashboard mag krijgen, waarmee hij/zij zelf de afspraak in kan plannen en beheren. Daarnaast heeft u nog los de mogelijkheid om toestemming te geven om de verkoper de producten te laten downloaden/bekijken. Deze opties selecteert u eenvoudig in stap twee bij uw ‘nieuwe orders’:

Mocht u vragen hebben over ons nieuwe verkoper-dashboard dan horen we dit graag! Stel uw vragen eenvoudig en snel middels onze chatfunctie in uw dashboard of bel met onze klantenservice via ons telefoonnummer 010-340 5002.

TEAM ZIEN24